Analist Bu 2 Altcoin İçin Ralli Bekliyor: Hedefler İşaretlendi!

Kripto analisti David, LTO için güçlü bir ralli potansiyelinden bahsediyor. Analist ayrıca, ANKR’ın yükseliş hareketinde yüzde 66’lık bir artış tahmin ediyor. Analistin bu 2 altcoin için tahminlerini de analizlerini okuyucularımız için derledik.

LTO fiyat tahmin: Altcoin güçlü patlama yaşadı, sıradaki hedef ne?

LTO Network‘ün (LTO) fiyatı geçtiğimiz hafta 0,14 dolar ile uzun vadeli direnç alanının üzerine çıktı. Kopuş, büyük bir yükseliş mumu ve yüksek işlem hacmiyle gerçekleşti. Bu da kopuşun geçerliliğini doğruladı. Kırılma sırasında, fiyat yaklaşık 679 gündür 0,14 dolarlık alanın altında işlem görüyordu. Bu nedenle, bunun üzerine çıkmak çok önemli bir gelişme. Çünkü, uzun vadeli düşüş trendinin sonunu işaret ediyor. Ayrıca, yeni bir uzun vadeli yükseliş trendinin başlangıcının sinyalini veriyor.

Bu arada, haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) aşırı alım bölgesine yükseldi ve yukarı doğru eğimli. Bu da boğaların piyasanın tam kontrolüne sahip olduğunu gösteriyor. Altcoin için en yakın direnç alanı 0,3 dolar seviyesinde duruyor. Bu alanın üzerine çıkması, 0,48 dolarlık bir sonraki önemli direnç alanına doğru yükselmesine yardımcı olacaktır. Bu da LTO’nun mevcut fiyat seviyesinden yüzde 100’ün üzerinde yükseliş anlamına geliyor.

LTO/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası beklenti LTO fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceği yönünde. Altcoin için en yakın hedef 0,3 dolar. Ayrıca, LTO’nun daha yukarılarda 0,48 dolara yükselme potansiyeli var.

ANKR fiyat tahmini: Bu direnç bölgesini aşarsa %66 artış mümkün!

Ankr Network‘ün (ANKR) fiyatı, Ocak 2024’te 0,021 dolarla daha yüksek bir dip yaptıktan sonra hızla yükseldi (yeşil ok). Bu hareket, 4-10 Mart haftasında fiyatı uzun vadeli direnç bölgesi olan 0,057 dolara taşıdı. Bu bölge (kırmızı ok) tarafından reddedilmesine rağmen, boğalar çok fazla zemin bırakmadı. Ayrıca, altcoin şu anda başka bir koparma girişimi yapma sürecinde.

Bu bölge Mayıs 2022’den bu yana (yaklaşık 686 gün) fiyata direnç sağladı. Bu yüzden, üzerinde bir kırılma çok olumlu bir gelişme olacaktır. Haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) 70 seviyesinden (sarı ok) yukarı sıçradı. Ayrıca, aşırı alım bölgesine girerek boğaların piyasa üzerinde tam kontrole sahip olduğu sinyalini verdi. ANKR fiyatı başarılı bir şekilde kırılırsa, bir sonraki önemli direnç bölgesi olan 0,1 dolara yükselebilir. Bu da mevcut fiyatından %66,22’lık bir artış anlamına geliyor.

ANKR/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası beklenti, ANKR fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Altcoin için en yakın hedef 0,08 dolar. Ayrıca, tokenin daha yüksekte 0,1 dolara yükseleme potansiyeli var. Ancak, ANKR fiyatı haftalık mumu 0,057 dolar bölgesinin altında kapatırsa yukarı yönlü ivme yavaşlayacaktır.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x